Tvořící duše alias Kraty :)

Kratyho song - Fakebook

9. listopadu 2015 v 6:00 | Kraty

Facebook...
Všichni to známe...

Kratyho song - Já

9. října 2015 v 18:11 | Kraty


Píseň má vyjadřovat mé psychopatické sklony a má přímo záměrně děsit posluchače.

Kratyho song - Měsíční svit

19. září 2015 v 21:05 | Kraty

1. Otázka: Jak vznikla tvá přezdívka M(@)C Sharky?

Vznikla spontáně a v rychlosti z anglického slova shark = žralok. M(@)c ("mek") vzniklo spojením MC a něčeho vyjímečného jako je právě @, nechtěl jsem mít komerční jméno co používá kdejaký tuctový raper či zpěvák

2.Otázka: Co tě vedlo k této tvorbě?

Vedl mě k tomu bývalý kamarád, který se mě kdysi v jedné mojí těžké situaci zeptal, jestli bych to nechtěl přenést na papír a pak do hudby a tak jsem si řekl "Proč ne?". Sepsal jsem jednoduchý text plný pitomin a vznikla první písnička "Vy nejste nic".

3.Otázka: Jak dlouho se tímto zabýváš?

Zabývám se tím přibližně 3-4 roky. V poslední době už moc ne, ale mám pár rozjetých projektů, které jsou do budoucna zatím nejasné.

4.Otázka: Proč si vybral pro zveřejnění, jako první ze své tvorby písničku Měsíční svit?

Tuhle písničku jsem vybral protože vznikla de facto totálně z ničeho. Dlouho jsem měl různé pochmurné myšlenky a tak jsem začal psát text a našel si zremixovaný instrumental k mojí nejoblíbenější sonatě od Beethovena - Měsíční svit. Písnička se nejdříve měla jmenovat svit měsíce ale nakonec jsem to popletl. Tak vznikl název. Písnička vznikla celkově jako moje nejčernější a zároveň nejtvořivější stránka co se týče mého nitra. Sám ani nevím (což je v té písni řečeno) jak jsem ji napsal a jak mě napadala slova. Písnička nemá ani žádný refrén a to jen proto že by mi překážel a dostatečně by nenapínal posluchače.

5.Otázka: Se kterou další písničkou se chystáš příště podělit?

Další písničku co bych zveřejnil by byla písnička "JÁ". Což je vlastně píseň o tom co pociťuji při psychopatických sklonech, které ve mě dřímou a vím že je nikdy nevypustím ven. Ta píseň byla něco jako uvolnění v podobě toho co ode mě mohou nepřátelé čekat. A také všichni, kteří by chtěli ublížit mé přítelkyni Camille nebo mé rodině.
Ale to až v dalším článku ....


Zaklínač - Geralt z Rivie

29. srpna 2015 v 0:00 | Kraty
Práce ze střední školy
Téma: Můj oblíbený hrdina

Ostří naleštěného, stříbrného meče se ozvalo při přeseknutí ošklivé a nebezpečné příšery zvané Ghúl. V ostří kolmo od jeho majitele se leskne oheň chatek, který Ghúl svým řáděním způsobil. Na konci stříbrného meče nestál nikdo jiný než sám Geralt z Rivie.
Geralt z Rivie je zaklínač. Zaklínači jsou jakési bratrstvo nebo se dá také říci klan nájemných zabijáků příšer. Jeden neví, zda jsou to lidé nebo ne. Na počátku jejich stvoření opravdu člověk je ale s pomocí mutagenních lektvarů a všelijakých bylin se z něj stává právě zaklínač. Tuto proměnu přežijí asi 4 z 10 uchazečů.
Jedním z těchto zaklínačů je právě Geralt. Skoro 2 metry vysoký, urostlé postavy a s chladným pohledem. Mléčně bílé do půl zad dlouhé vlasy, na které všichni nevěřícně zírají. Z pohledu jeho žlutých, kočičích očí mrazí v zádech. Na strach a respektu mu přidávají také jizvy přes půl levé tváře a přes pravé oko. Jistě je nezískal náhodou. Geralta odívá kožená zbroj s rukavicemi a taktéž kožené kalhoty a boty. Na zádech nese kříž ze dvou zkřížených mečů plných prolité krve jeho nepřátel. Přes levé rameno tasí meč stříbrný, na příšery. Přes pravé rameno zase tasí meč železný z nejušlechtilejších ocelí, na obranu před lidmi. Zapomněl bych na jeho ústa s ostrým jazykem jako bič, který si nenechá nic líbit. Dokáže dostat informace i z největšího tajnůstkáře pod sluncem.
Lidi ho nemají příliš v lásce, a když je někde nový, dají mu to také najevo. Ať si rychle projde město, a vyřídí, co potřebuje, a ještě rychleji vypadne. Všeobecně jsou zaklínači všemi nenáviděni. Každý jimi pohrdá a pouze jim nadává do mutantů a kříženců. Geralt má můj obdiv právě díky respektu a strachu, který svým vzhledem, chováním i řemeslem šíří.

Tvořící duše alias Kraty :)

9. srpna 2015 v 19:47 | Kraty

Vlky jsem kreslil štětcema, špejlema a vlastnoručně vyrobenými nástroji pro detaily :)
Všechny obrázky jsou nakresleny tuší jen tři vlci jsou tuší a centrofixem.
Oči modrého vlka jsou inkoustem.
Pokud se ptáte: "Co kdyby si to zkazil?" tak Vám odpovím jednoduše :D Nesmím to zkazit! :D Stačilo jediné pohnutí ruky nebo rozklepaná ruka a celý obrázek by byl v čudu :D Nutno podotknout že jsem to kreslil kolikrát i do 3 do rána :D Převážně mě bavilo kreslit v noci :) na další otázky budu odpovídat rád v komentářích :)
Váš Kraty :)Šablona k vlkovi s modrým očima
Doba trvání: 2 dny, přibližně 4 hodiny


Vlk na stěně s modrýma očima
Doba trvání: 3 dny, přibližně 8 hodin


Vlk nad mou postelí
Doba trvnání: 2 dny i se šablonou, přibližně 6 hodin


Tři vlci vyjící na měsíc
Doba trvání: Týden, přibližně 15 hodinPrstýnek vyrobený z Československé 5ti koruny
Doba trvání: 8 hodin
 
 

Reklama